Roušky a respirátory

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Roušky a respirátory FFP2 slouží k ochraně dýchacích cest. Díky jejich používaní chráníte nejen sebe ale i ostatní. Mezi těmito dvěma výrobky a jejich správnému použití existuje mnoho rozdílů. Níže Vám vysvětlíme ty nejdůležitější z nich.

Ochranné roušky jsou nejčastěji vyrobeny ze tří vrstev netkané textilie. Primárním účelem je zamezit šíření virů a bakterií na ostatní osoby. Roušky dělíme do tří kategorií: Typ I, II a IIR. Jednotlivé typy se od sebe odlišují v bakteriální propustnosti, mikrobiální čistotou apod. Dále roušky rozlišujeme dle jejich užití, zdali se jedná o výrobek určený pro lékařské účely (Typ IIR), či pro širokou veřejnost (Typy I a II). V neposlední řadě je důležité, aby roušky splňovaly veškerá kritéria dle normy EN 14683:2019 a obsahovaly označení CE na obalu. Koupí ochranných roušek pomůžete v boji proti šíření virů a bakterií.

Respirátory třídy FFP2 můžeme chápat jako vyšší stupeň ochrany našich dýchacích cest, zejména při současných mutacích koronaviru. Tyto výrobky jsou primárně určeny k ochraně jejich uživatelů díky filtraci vdechovaného vzduchu, čímž snižují rizika přenosu infekce mezi osobami. Respirátory třídy FFP2 musí splňovat požadavky evropské normy EN149 2001+ A1: 2009. Toto plnění je ověřeno akreditovanou laboratoří dle legislativy EU, která vydává Certifikát EU Přezkoušení Typu. Výrobek by měl obsahovat označení CE a čtyřmístný kód laboratoře, model a harmonizovanou normu. Jedině takto označený výrobek může dosahovat požadovaných výsledků. Naše respirátory Trixline zajišťují výborné vlastnosti za bezkonkurenční ceny. Navíc ručíme za jejich kvalitu, díky úzké spolupráci s předními dodavateli při jejich vývoji a výrobě.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov
BATERIE CENTRUM, s.r.o.
Říční 974/2
739 32 Vratimov
ČESKÁ REPUBLIKA
IČO: 25361848
IČ DPH (DIČ): CZ25361848
Filtrovať produkty
CenaStavLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk